Referencje

Spersonalizowaną usługę kulinarną PRIVATE COOKING możemy tworzyć tylko z udziałem i dla Naszych Gości i Partnerów.

Dyrektor firmy ubezpieczeniowej

Pragnę serdecznie podziękować firmie RomAnia KuliNaria-Twój Partner na Specjalne Okazje. Firma kilkukrotnie organizowała kolacje dla naszej firmy ubezpieczeniowej. Zaproponowane Menu było wyśmienite a obsługa na najwyższym poziomie. Przygotowana oferta spełniła w 100% procentach nasze oczekiwania. Indywidualne podejście do klienta, to jeden z ważniejszych elementów, wyróżniających na rynku firmę RomAnia KuliNaria.

Manager firmy usługowej

Firma RomAnia KuliNaria przygotowała dla pracowników firmy, kolację na najwyższym poziomie. Smaki zaproponowanych dań oraz organizacja przyjęcia wszystkich zachwyciły. Współpraca z firmą RomAnia KuliNaria to partnerstwo i wiarygodność. Serdecznie dziękuję za podejście spełniające oczekiwania.

Prywatny przedsiębiorca

Z firmą RomAnia KuliNaria, mam przyjemność cyklicznie współpracować. Firma kilkukrotnie realizowała usługę cateringowo-piknikową oraz doradczą. Rzetelność, wiarygodność oraz ponad przeciętne zaangażowanie w projekty, to elementy, które wyróżniają firmę i przyczyniają się do organizacji usługi, na najwyższym poziomie. Szczególne podziękowania kieruję pod adresem Szefa Kuchni –Pana Romana Nowaka. Jego kompozycje kulinarne zawsze spotykały się z uznaniem. RomAnia KuliNaria- to godny Partner na każdą Okazję.

Prezes Fundacji

Z przyjemnością pragniemy wyrazić nasze zadowolenie ze współpracy z firmą RomAnia KuliNaria. Firma, była m.in. Partnerem Fundacji, w trakcie organizacji Specjalnego Pokazu Filmu ‘Córka Trenera’. Firma odpowiadała za zorganizowanie części kulinarnej. Zespół RomAnia KuliNaria przygotował wyśmienite menu i zadbał o wyjątkowy serwis w trakcie pokazu. Dodatkowo z ogromnym zaangażowaniem i niespotykaną elastycznością, Pani Ania zadbała o zorganizowanie poczęstunku w trakcie wydarzenia Women Empowerment Meeting. Polecamy usługi firmy RomAnia KuliNaria, jesteśmy przekonani, iż kolejne wspólne projekty, wyróżnią się podobną wiarygodnością oraz partnerstwem. Firma specjalizuje się m.in. w usłudze Private Cooking dla Sukcesu Biznesu i wszystkim firmom tego oczekującym, rekomendujemy współpracę z RomAnia KuliNaria.

Manager sprzedaży firmy ubezpieczeniowej

Pragniemy udzielić referencji firmie RomAnia KuliNaria -Twój Partner na Specjalne Okazje, która przeprowadziła w Ośrodku Szkoleniowym warsztaty kulinarne – warsztaty z przygotowywania Sushi. W warsztatach uczestniczyło 60 pracowników naszej firmy. Jako, że jest to niezwykle trudna sztuka, uczestnicy liczyli na najwyższy profesjonalizm prowadzących. Każda część warsztatów, począwszy od prezentacji składników, na degustacji kończąc, była odbierana z dużą ciekawością oraz z nieukrywanym podziwem dla osób nas uczących. Serdecznie polecamy usługi firmy RomAnia KuliNaria i jesteśmy głęboko przekonani, że będą Państwo kolejną firmą polecającą jej usługi nowym Klientom. Raz jeszcze dziękujemy firmie RomAnia KuliNaria-Twój Partner na Specjalne Okazje za zaangażowanie i wspaniałą atmosferę na przeprowadzonych warsztatach.